Spoiler veren sinir edici site


Merhaba arkadaşlar,

 

Yabancı dizi izleyenler aranızda tabi ki vardır, izlemiyorsanız bile bir yakınınız kesin izliyordur. Bu dönemlerde yabancı dizi takip eden kişi sayısı gerçekten çok fazla. Bende bunlardan biriyim. Heyecan ile bir sonraki bölümü beklerken bir sonraki bölümün en heyecanlı olayını sizlere biri söylese, nasıl karşılarsınız ?

yada şöyle diyim. Bir bölüm bitti diğerine geçtiniz, ve o sırada arkadaşınız daha yeni izleyeceğiniz bölümün özetini size Facebook ‘tan gönderdi. Sizde bu ne diyerek okudunuz. Nasıl düşünürsünüz ?

İşte bazı kişiler bu Spoiler görevini öyle benimsemiş ki, facebook ‘tan veya başka bir mesaj gönderebildiğimiz yerler ile uğraşmayıp direk site kurmuş.

Sitede 1 adet dizi için değil, sadece diziler için bile değil, filmlerin bile bir sonraki bölümlerinde veya film içerisindeki önemli olayları 1 cümle ile söyleyen bir site yapmış. Arkadaşlarımız işsizlikte sınır tanımamış.

Siteye girdiğimde “Fight Club” filminden bir spoiler yedim. “Tyler is not real.” yazıyordu. Yani “Tyler Gerçek Değil.” yazıyordu. Oysa ki bunu filmi izlememiş birinin filmin sonlarına doğru öğrenmesi gerekiyordu.

İşte site bu tarz sinir bozucu bir şaka yapıyor.

Sitedeki bazı atılan Spoilerleri bende sizlere atmak istedim ;
Inception : Cobb goes back home.

Alien : Only Ripley survives.

Fight Club : Tyler is not real.

Tabi ki Siteyi Vermeden Olmaz 🙂

Buyrun Site : spoiler.io

 

Sizde Arkadaşlarınızı Sinir Edebilirsiniz 🙂

Bol Şanslar 🙂

Webmaster Blogu

LEAVE A COMMENT

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.