21 Eylül Doğum Günüm


Merhaba arkadaşlar

 

Bu gün 21 Eylül ve benim doğum günüm. Bu günün farklı olmasını beklerdim fakat hiçte farklı olmadı. Daha doğrusu sinir dolu bir gün yaşadım. Türk Telekom sağ olsun. 06.09.2016 Tarihinde internet hızım için başvuru yaptım. 16 Mbps ‘den 50 Mbps ‘ye geçiş yaptım. Fakat 15 gün bekleme süresi var dediler. 15 Gün içerisinde herhangi bir gün aktifleşecek bilgisini aldım. Fakat bu gün 21.09.2016 Tarihi bu 15 günlük sürecin son günü ve hiçbir sonuç alamadım. Bunun için bir çok yere gittim ve sonuç değişmedi açıkcası. Gerek Türk Telekom olsun. Gerek müdürlükler olsun bir sonuca ulaşılmadı. Klasik Türk Telekom zırvaları. Eski adı ile TTNET.

 

Eve geldim ve gayet yorulmuştum. Bilgisayarda takılma nargile içme derken bi miktar uyudum. Normal de işe gitmem gerekiyordu fakat TTNET ‘ten ekipler gelecek diye izin aldım ve ekip felan gelmedi. Hatlar ve portlar değişmedi. Modem gönderdiler, belgeleri imzalayıp modemi aldım ve 15 günlük onay süreciniz başladı diye mail gelmişti 06.09 tarihinde. Fakat sistemde bana hiç modem gelmedi olarak görünüyormuş. Tüm günüm bunlar ile uğraşmakla geçti.

Açık öğretimde okuyan arkadaşlarımız bilir. Belirli süreler içerisinde kayıtlarımızı yenilememiz ve bir miktar para ödememiz gerekiyor. Okul bizden bu yıl 45 TL istedi. Okula çoğu zaman gitmiyoruz zaten ve açık öğretim olduğu için sadece hafta sonları olmak üzere 2 gün okula gidiyoruz. Çoğu zaman bakım, sınav gibi dertler yüzünden okula bile gitmiyoruz. Böyle bi sistemde 45 TL ödedik okula. Onları geçtim hoca bizi sürekli oyalıyor o ayrı bir dert oldu. Gidiyoruz işim var deyip gönderiyor. Gerçekten bol sinirli bir gündü diyebilirim.

 

Normalde bu gün okuduğum bir kitap hakkında bir yazı yacaktım. Kitabın ismi ” Kızıl Nehir ” ve cidden garip olayların döndüğü bir kitaptı. Gerçekten hoşuma gitmişti. Fakat bu olayların üzerine böyle bir yazı yazmak istedim. Sabredip Okuduysanız Ne Mutlu 🙂

Kısacası Doğum Günümde Doğduğuma Pişman Oldum Diyebilirim 🙂

Bu yazıma kendi “Anlık” fotoğrafımı koymak istedim umarım beğenirsiniz 🙂

Sağlıcakla Kalın 🙂

Webmaster Blogu

6 yorum

 • Film izle
  26 Eylül 2016 at 14:44

  Doğumum Günün Kutlu Olsun Güzel Kardeşim Blogunda Bu Tür Bilgileri bizimle paylaştıgın ıcınde ayrıca teşekkür ederiz.

  • MelihOzkara
   26 Eylül 2016 at 15:24

   Ben teşekkür ederim 🙂

 • genel blog
  27 Eylül 2016 at 23:24

  Geçmişte olsa doğum günün kutlu olsun. 🙂 Bu arada sana daha büyük bir masa lazım olduğunu eminim farketmişsindir. :))))

  • MelihOzkara
   27 Eylül 2016 at 23:35

   Çok teşekkür ederim. Masa konusunda haklısınız, bunu 2. Monitör ile birlikte düşünüyorum acikcasi o zaman daha çok lazim olcak. Yorumun için teşekkür ederim :))

 • Yunus Özçelik
  23 Kasım 2016 at 16:16

  Doğum Gunun Kutlu Olsun Aynı gün doğmuşuz 😀

  • MelihOzkara
   24 Kasım 2016 at 14:18

   Çok teşekkür ederim sağolasın 🙂

LEAVE A COMMENT

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.