Yeni blogum ikizWeb.com açıldı !


Merhaba arkadaşlar

 

Yeni bir proje başlattım. Bu site kişisel bloğum olduğu için her tür paylaşımı yapamıyordum. Ayrıca bu bloğumda gayet samimi ve resmiyetten uzak bir şekilde yazılarımı yazıyorum. Fakat artık bazı konuları yazmanın ve içerikleri paylaşmanın gereğini duyarak ikizWeb isimli sitemi açtım.

Sitede dosya paylaşımları, WordPress ayarları ve bu tarz paylaşımlar ağırlı olmak üzere her tür paylaşım yapılacaktır. Şuanda tek başıma siteyi yönetsemde ilerleyen zamanlarda yazarların veya ortakların bulunacağına eminim. Dediğim gibi şimdilik tek kişiyim.

WordPress ve Seo üzerine yoğunlaşmamın sebebi en yoğun kullanılan 2 sistem olduğu için. Biri alt yapı, diğer olmazsa olmaz ve yapılması gereken bir algoritma. Bu 2 konuyu olabildiğince çok kelimeyle ve ayrıntılı anlatmaya çalışacağım.

Dediğim gibi burası kişisel bloğum ve bu bloğa girenler benimle iligli bilgiler için giriyor. Kimse WordPress teması için benim siteme girmez 🙂

Şayet piyasada ki “Kişisel Blog” diyerek açılmış fakat teknoloji sitesinden farksız bir site haline gelmek istemiyorum. ikizWeb ‘i açmamın en önemli sebeplerinden biride budur.

Siteyi yeni açtığım için hatalar veya gözden kaçanlar elbet olacaktır. Bu hata ve görüşleri yorum ile belirtirseniz çok mutlu olurum.

ister ikizWeb ‘e ister bu bloğa yorum atabilirsiniz. İki sitede de oldukca aktifim 🙂

www.ikizWeb.com

Webmaster Blogu

3 yorum

 • Gökhan TEPE
  18 Ağustos 2016 at 18:28

  Yeni siteniz hayirli olsun 🙂

  • MelihOzkara
   18 Ağustos 2016 at 18:52

   Teşekkürler hepimize hayırlı olsun 🙂

 • Muhammet Ali GÖKDEMİR
  8 Ocak 2017 at 00:59

  Çok iyi yapmışsınız yeni blogunuzda başarılar dilerim oradaki paylaşımlarınızı da yakından takip edeceğim.

LEAVE A COMMENT

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Twitter Timeline

Adsense